Artykuł partykuł.
Istotną składową sukcesu twojej firmy jest jej marketing. Okazuje się, że choć żyjemy w XXI wieku i spora część naszego życia przeniosła się do sieci, klienci wciąż szukają miejsc, które wyróżniają się także “w realu”. Właśnie dlatego ujednolicona odzież pracownicza, na której znajduje się logotyp czy hasło reklamowe twojej firmy, wciąż ma ogromne znaczenie. Jednocześnie jednak musisz pamiętać, że współczesny konsument ceni sobie wysoką jakość. Z tego względu rekomendujemy haft komputerowy. Przekonaj się, dlaczego warto na niego postawić.
Znakowanie odzieży firmowej to często wykorzystywana przez przedsiębiorców praktyka, która pozwala im wyróżnić się na tle konkurencji. Aby jednak wzór na tkaninie prezentował się naprawdę estetycznie, a jego trwałość była duża, konieczne jest wybranie właściwej metody. Właśnie z tych względów najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest haft maszynowy, który wykorzystuje nowoczesną technologię cyfrową do przeniesienia logotypu na fartuchy dla gastronomii czy inną odzież firmową. Z naszego artykułu dowiesz się, co wyróżnia go spośród innych metod.
Haft komputerowy – co warto wiedzieć?
Odzież pracownicza może prezentować się spójnie, by przyciągać uwagę klientów. Przeniesienie wybranego wzoru na tkaninę nie jest dzisiaj już niczym skomplikowanym – haft komputerowy wykorzystuje nowoczesną technologię cyfrową. Hafciarka zczytuje zdigitalizowany plik i wiernie odwzorowuje go na różnego rodzaju materiałach. Logotyp czy hasło reklamowe mogą więc pojawić się zarówno na bawełnianych T-shirtach, jak i na fartuchach kuchennych czy kelnerskich. Co więcej, możliwe jest także tzw. szycie ciężkie i znakowanie takich produktów, jak m.in. poduszki do mebli ogrodowych czy pokrowce na samochody.
Pamiętaj, że znakowanie odzieży musi być zlecone doświadczonej firmie. Bardzo ważne jest bowiem prawidłowe przygotowanie wcześniej wspomnianego pliku, by osiągnięty efekt był zadowalający zarówno pod względem jakości, jak i estetyki. Właśnie dlatego warto zdecydować się na współpracę z przedsiębiorstwem BlueHAFT, które świadczy kompleksowe usługi. Pracownicy mogą stworzyć wzór na podstawie twoich wytycznych, a następnie przenieść go zarówno na odzież roboczą (fartuchy dla gastronomii, T-shirty, bluzy), jak i materiały reklamowe czy nawet materiały o dużej grubości i twardości.
Należy podkreślić, że profesjonalny haft maszynowy, który został wykonany w oparciu o właściwie przygotowany projekt i z wykorzystaniem odpowiednich maszyn, wyróżnia wysoka jakość. Każdy element odzieży pracowniczej prezentuje się dokładnie tak samo. Powtarzalność to jednak nie wszystko – naniesione wzory nie spierają się i nie ścierają, a często ich trwałość przewyższa trwałość samego materiału, na którym się pojawiły.
Haft komputerowy – zalety
Dlaczego haft komputerowy to obecnie najlepszy sposób na znakowanie odzieży firmowej? Nie da się ukryć, że proponowane rozwiązanie zapewnia dużą estetykę. Możliwe jest osiągnięcie także niezwykle precyzyjnej powtarzalności wzoru. Co więcej, przedsiębiorca może zamówić jeden projekt i wykorzystywać go wielokrotnie na przestrzeni lat. Nie ma problemu, jeśli w przyszłości zrodzi się potrzeba zrealizowania większego zamówienia. Jednocześnie warto podkreślić, że haft maszynowy nie wymaga przygotowywania drogiej matrycy, dla której potrzebne jest miejsce do przechowywania oraz regularna konserwacja.
Haft komputerowy cieszy się dużym zainteresowaniem również ze względu na zapewnianą trwałość naniesionego wzoru. Okazuje się, że nie niszczeje on na skutek wysokiej temperatury prania (to istotne szczególnie wtedy, gdy znakujemy fartuchy dla gastronomii), a przyjemna w dotyku flizelina nie ogranicza ruchów osoby, która później nosi ubranie na sobie.
Przedsiębiorcy doceniają także fakt, że haft komputerowy pozwala na szybkie znakowanie odzieży – również w naprawdę dużych ilościach. To szczególnie ważne, gdy wzór ma pojawić się na licznych pościelach, gadżetach czy właśnie odzieży dla sporej liczby pracowników. Co więcej, haft maszynowy pozwala nanosić go także na materiały o dużej twardości czy grubości.